Zielona Crayola

Crayola może stworzyć dosłownie każdy kolor pod słońcem, ale jej obecnym ulubionym jest zielony. Poprzez użycie odnawialnej energii, zredukowanie odpadów oraz ochronę lasów tropikalnych, zielona inicjatywa Crayoli pomaga zapewnić wiele dni w czystym i kreatywnym środowisku dla naszych ‘dzisiejszych’ dzieci. 
Crayola staje się coraz bardziej "Zielona"!  

Crayola jest w stanie stworzyć każdy kolor pod słońcem, ale obecnie naszym ulubionym jest zielony.
Dowiedz się więcej o staraniach Crayoli w kwestii ochrony środowiska.
 
Crayola czuje się odpowiedzialna za społeczeństwo i środowisko
Crayola wierzy, że ‘bycie odpowiedzialnym’ oznacza robienie tego, co należy. To również bycie porządnym obywatelem w społecznościach i państwach, w których pracujemy i w których można znaleźć nasze produkty. Oznacza to wcielanie społecznych i środowiskowych priorytetów oraz praktyk w markę Crayola, nasze produkty oraz relacje z klientami, sprzedawcami, użytkownikami a także pracownikami.
 Farma Słoneczna
Farma Słoneczna Crayoli zawiera ponad 30.000 płyt/paneli na dwudziesto akrowej powierzchni ziemi. Panele te dostarczają wystarczająco dużo energii potrzebnej do wytworzenia jednego miliarda kredek i ponad 500 milionów flamastrów Crayola w ciągu roku! Dowiedz się więcej ciekawych faktów o Słonecznej Farmie Crayoli oglądając ten film.

Produkty
Zielony trend ma swoje zastosowanie w produktach szkolnych a Crayola toruje drogę dostarczając kredki świecowe stworzone przy użyciu energii słonecznej, markery powstałe z przetworzonego plastiku czy kredki ołówkowe wyprodukowane z drewna z ponownie zalesianych lasów. Dowiedz się więcej o produktach Crayoli.

Zielona inicjatywa Crayoli
W Crayoli wierzymy , że ‘bycie odpowiedzialnym’ oznacza robienie tego, co należy. To również bycie porządnym obywatelem w społecznościach i państwach, w których pracujemy i w których można znaleźć nasze produkty.


copyright Crayola 2011 | realizacja
Agencja Interaktywna HOTCHILI multimedia