Rodzinne podróżowanie

Rodzinne podróżowanie

"Planowanie Podróży"

 

 

Jesteście już zmęczeni zawsze takimi samymi wakacjami? Spróbujcie całą rodziną czegoś nowego! Warto zaangażować dzieci w planowanie wakacji od początku. Dzieci mogą pomóc wybrać z listy miejsc, to do którego chcą pojechać.


Możecie stworzyć tablicę do głosowania, na której dzieci mogą narysować miejsca, które wybraliście, a następnie każdy z członków rodziny może zagłosować na wybrane przez siebie miejsce.Wartością dodaną zabawy w "Planowanie Podróży" jest doświadczenie edukacyjne w podejmowaniu decyzji, a także budowania kompromisu. Po wybraniu miejsca docelowego, przeanalizujcie wraz z dziećmi trasę podróży z użyciem mapy. Możecie także wspólnie narysować trasę waszej podróży.

Musicie zadbać by w samą podróż i na wycieczkę zabrać pakowny bagaż zabaw. Dzieci są niecierpliwe, zwłascza gdy muszą długo siedzieć w jednym miejscu - jak to niestety bywa w podróży, a oglądanie widoków za oknem szybko je nudzi. Crayola mówi że zajęte dzieci to szczęśliwe dzieci:) Jak zwykle niezawodne są koloowanki, które możecie wydrukować z naszej strony, nawet jeśli w podróży bardzo tzręsie;) Zabierzcie ze sobą produkty Crayola i zachęcajcie dzieci np. do rysowania widoków z podróży. Możecie także opisywać krajobrazy lub układać historie na ich temat. To wszystko będzie miało po latach wartość taką jak fotografie.

Ta strona ma służyć inspiracjom na organizowanie rozmaitych zabaw, zatem jeśli macie jakieś pomysły? - zapraszamy do kontaktu!  
copyright Crayola 2011 | realizacja
Agencja Interaktywna HOTCHILI multimedia