Jak zmywać uciążliwe plamy

Jak zmywać uciążliwe plamy

Wskazówki do usuwania plam


Rady pomocne w usuwaniu plam zostały opracowane jako usługa pomocnicza dla naszych klientów. Nie jesteśmy jednakże w stanie zagwarantować, ani nie jesteśmy odpowiedzialni za wyniki uzyskane za pomocą tych procedur. Powinni Państwo zatem skonsultować się z pracownikiem pralni chemicznej w celu uzyskania dalszych instrukcji. 


Przed próbą zastosowania którejkolwiek z metod usuwania plam należy sprawdzić najpierw jej działanie na nierzucającym się w oczy kawałku materiału lub powierzchni, którą zamierzamy wyczyścić. Proszę mieć na uwadze fakt, iż powyższe metody są związane z użyciem niebezpiecznych produktów i powinny być stosowane tylko przez dorosłych.

Crayola nie zaleca stosowania tych metod przez dzieci. W przypadku wielu z powyższych procedur, zalecane jest użycie konkretnych marek produktów. Są to marki, które okazały się być najbardziej efektywne w przeprowadzonych przez nas badaniach laboratoryjnych. Zawsze sprawdzaj pojedyncze pojemniki oraz rekomendowane procedury i ostrzeżenia. Konkurencyjne produkty firmowe mogą działać podobnie dobrze.

copyright Crayola 2011 | realizacja
Agencja Interaktywna HOTCHILI multimedia