Aktualności
COLOR POPS - MATA ŚCIERALNA DO RYSOWANIA
Magiczna mata ścieralna w kolorze niebieskim to doskonałe narzędzie dla początkujących artystów. Pozwoli na doskonalenie warsztatu artystycznego dzięki możliwości zmywania poszczególnych fragmentów lub całego rysunku.
więcej
COLOR WONDER - ZESTAW Z PODŚWIETLANYMI STEMPELKAMI
Zestaw ze stempelkami to godziny twórczej zabawy bez bałaganu. Rodzice nie muszą martwić się o zabrudzenia dzięki specjalnemu tuszowi, który pojawia się jedynie na  papierze Color Wonder. Młodym artystom z pewnością spodoba się efekt podświetlenia stempli.
więcej
KREDKI OŁÓWKOWE ADULT COLOURING 50 SZT
KREDKI OŁÓWKOWE ADULT COLOURING 50 SZT


Kredki o wyrazistych kolorach dla osób dorosłych! Bogactwo barw i cienki grafit pozwalają na namalowanie nawet najmniejszych elementów.
więcej
ZESTAW ZABAWNE SELFIE
ZESTAW ZABAWNE SELFIE


Baw się świetnie z przyjaciółmi z zestawem zabawne selfie! Wybierz arkusz ze sceną, wypchnij z niego rekwizyty i pokoloruj je. Zbierz całą rodzinę i zróbcie sobie śmieszne selfie!
więcej
MAGICZNA MODELINA

 

Magiczna modelina zapewnia nowy wymiar tworzenia sztuki. Jest miękka w dotyku, łatwa do formowania i pozwala tworzyć kolorowe, zachwycające rzeźby. Modelina charakteryzuje się gąbczastą strukturą i wysycha całkowicie w ciągu 72 godzin, w zależności od grubości uformowanych elementów.


 

więcej
SERIA TROLLE

Produkty z bohaterami kinowego hitu zawitały do nas!
Trolle to maluszki z kolorowej gumy z wyciągniętymi w górę fryzurami, które żyją w małej idylli, ciągle tańcząc, śpiewając i radośnie się obściskując. 

więcej
Gdzie jest Dory

Produkty z bohaterami kinowego hitu "Gdzie jest Dory" już u nas!
Mała walizka z przyborami, gigantyczna kolorowanka oraz kolorowanka z naklejkami już do kupienia! 

więcej


1 | 2 | 3 | 4
copyright Crayola 2011 | realizacja
Agencja Interaktywna HOTCHILI multimedia